Web Site Tercümesi

“Kurumunuzun Dış Dünyaya Açılan Penceresi için Doğru Çeviri”

Günümüzde ticari websiteler, hemen hemen her firmanın en az fiziki ofisi kadar önem taşıyan bir diğer unsurudur. İnternet teknolojisinin doruk noktasında olduğu çağımızda potansiyel müşterilerinize ulaşmada kurumunuzun websitesi şüphesiz birincil araçlar arasında yer almaktadır.

Bununla birlikte, iyi hazırlanmış bir website iş ortaklarınız arasında da kurumunuzun saygınlığını arttırmakla birlikte yeni iş ortaklıklarına da kapıları açabilme potansiyeline sahiptir. Özellikle ithalat ve ihracat, sanayi ve inşaat taahhüt alanlarında faaliyet gösteren firmaların yanı sıra ülkede yaşayan yabancı nüfusu hedefleyen firmalar için websitelerinin farklı dillere tercümesi büyük önem taşır.

Web Sitesi için Lokalizasyon

Website tercümesi neredeyse tüm çeviri alt alanlarını içinde barındıran bununla birlikte ek hizmetler gerektiren bir çeviri alanıdır. Örneğin, sanayi alanında faaliyet gösteren bir firma ya da kurumun websitesinde mutlaka bu alanda üretilen ürünler yer alacağından, söz konusu web sitesi mutlaka teknik terimlere hakim ve deneyimli bir tercüman ekibi tarafından gerçekleştirilmelidir. Bunun yanı sıra yine web sitesinde bulunan slogan vb. ifadeler için lokalizasyon hizmetinden yararlanılmalı böylelikle hitap ettiğiniz potansiyel müşterilere yakınlık dereceniz arttırılmalıdır.

Çeviri Ofisi.net olarak web site çevirilerindeki uzmanlığımız ve bilgi birikimimiz ile bu ve ihtiyaç duyulan diğer tüm alanlarda deneyimli tercümanlarımız sayesinde bu alanda ihtiyaç duyduğunuz çevirilerde sizlere en özenli ve kaliteli şekilde ve en uygun fiyatlarla doğru çeviri ve lokalizasyon hizmetini sunmayı amaçlıyoruz.

Ayrıca, kullandığımız çeviri araçları sayesinde web sitenizde çeşitli sayfalarda tekrar eden cümleler ya da ifadeler için aynı ücreti ödemenizin önüne geçerek sizlere bu hizmeti en uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz. Böylelikle hem bizler zamandan kazanıyor hem de sizler müşteri dostu fiyatlarla fazla çeviri maliyetlerinde kurtulmuş oluyorsunuz.

Bu alanda ihtiyaç duyduğunuz çeviriler için bizlerle irtibat telefonlarımız, websitemizde bulunan fiyat tekli robotumuz, e-posta adresimiz ya da özellikle son anda ortaya çıkan ve aciliyeti söz konusu olan çeviri ihtiyaçlarınız için 7/24 WhatsApp numaramız yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

TOP