Ticari Belge Tercümesi

“Şirket evrakları, şartnameler, ihale dokümanları vb. ticari özellikteki tüm dokümanlarınızın profesyonel, yeminli ya da noter onaylı çevirisi”

Başta ithalat ve ihracat işleri ile meşgul olan firmalar ve özellikle inşaat ve taahhüt firmaları olmak üzere, tercüme günümüzde hemen hemen her firmanın ticari işlemleri kapsamında önemli bir ihtiyacı haline gelmiştir. Yurtdışı ile ilişkili olan tüm kurum ve firmalar belli başlı projeleri kapsamında gerek kurum içi gereklilikler nedeniyle gerekse de ihale başvuruları, şube açılışları gibi resmi prosedürler esnasında çeşitli evrak ve dokümanların farklı dillere profesyonel, yeminli ya da noter onaylı çevirisine ihtiyaç duyabilmektedir. Bu alanda tercümesi en çok talep edilen belgeler arasında ticari sicil gazeteleri, şirket karar metinleri, imza sirküleri, şirket kuruluş sözleşmeleri, yurtdışı firmalarla gerçekleştirilen çeşitli iş sözleşmeleri, ihale dokümanları, idari şartnameler, teknik şartnameler yer almaktadır.

Çeviri Ofisi.net ticari tercüme alanında deneyimli ekibi ile siz değerli müşterilerimize bu alanda gerekli kaliteli çeviri hizmetlerini sunmanın yanı sıra, çeviri alanında kullanmakta olduğu güncel teknolojiler sayesinde gerek ödeme gerekse de fiyatlandırma bakımından çeşitli kolaylıklar sunmaktadır.

Zamanlı Teslimat ve Onay Prosedürleri

Özellikle bu alanda gerçekleştirilen tercümeler bakımından zamanında teslim son derece önemlidir. Bu kapsamda talep edilen tercümenin teslim edilmesi gereken son tarih ve talep edilen onaylar (noter onayı, apostil, dışişleri onayı, konsolosluk onayı) sipariş emriniz esnasında tarafınızca bildirilmelidir. Böylelikle bizler de tercüme edilecek belgelerinizi en hızlı şekilde işleme alıp, gerekli onaylar zamanında yapılacak şekilde proje teslim tarihimizi belirleyebilmekteyiz.

Belgelerinizin noter ve apostil onayları (onay için kurumlarca talep edilen ücretler hariç olmak üzere) bizler tarafından herhangi bir takip ücreti talep edilmeksizin sizin adınıza gerçekleştirilmekte olup, dilerseniz elde dilerseniz de kargo yoluyla tarafınıza teslim edilmektedir.

Hızlı Çeviri Hizmetleri

Ticari alanda ihtiyaç duyduğunuz her türlü dokümanın çevirisi için bizlerle irtibat telefonlarımız, websitemizde bulunan fiyat tekli robotumuz, e-posta adresimiz ya da özellikle son anda ortaya çıkan ve aciliyeti söz konusu olan çeviri ihtiyaçlarınız için 7/24 WhatsApp numaramız yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

TOP