RUSÇA TERCÜME

Dünyanın yüzölçümü bakımından en büyük ülkesi konumundaki Rusya’nın anadili olan Rusça, Avrasya’da yaklaşık olarak 277 milyon insan tarafından konuşulmaktadır. Rusya başta olmak üzere Bulgaristan, Moldova gibi Slav kökenli ülkeler ve Sovyetler Birliği döneminin yarattığı etkiyle günümüzde Orta Asya Devletleri’nin büyük kısmında da Rusça hala aktif şekilde kullanılmaktadır.

Dünyanın en büyük petrol ve doğalgaz üretici konumundaki Rusya ile olan diplomatik ve sosyal ilişkilerimiz dolayısıyla Rusça, ülkemizde de giderek artan şekilde öğrenilen ve yine çeviri alanında da en çok rağbet gören dillerden biridir.

Rusça’nın ihtiyaç duyulduğu çeviri alanlarının başında Website Çeviri gelmektedir. İkinci olarak ise özellikle eğitim belgeleri ile (evlilik, istihdam sebepli) kişisel belgelerin tercümesi alanında Rusça tercümeye ilgi büyüktür.

Çeviri Ofisi.net, “Rusça-Türkçe” ve “Türkçe-Rusça” dil çiftlerinin yanı sıra Rusça-İngilizce ve İngilizce-Rusça yönünde de olmak üzere kişisel ya da kurumsal evraklarınızın teknik, medikal, hukuki, siyasi ve resmi çevirileri başta olmak üzere her türlü alanda özenle seçilmiş ve yetenekli tercüme personeli ile profesyonel çeviri hizmetleri sağlamaktadır.

Çeviri Ofisi.net bünyesinde yer alan, lisans veya lisansüstü eğitimlerini ilgili üniversitelerin Rus Dili ve Edebiyatı ya da Rusça Mütercim Tercümanlık bölümlerinde ya da Rusça anadili olup ülkemizde Türkçe eğitimini gerekli şartlarda tamamlamış olan ve Rusça çeviri alanında gerekli bilgi, beceri, yetenek ve tecrübeye sahip profesyonel tercümanlar sayesinde Rusça çevirilerinizi son derece kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmekte ve zamanlı şekilde siz müşterilerimize teslim edilmektedir. Ayrıca, özellikle resmi kurumlara sunulacak olan belgelerinizin çeviri işleri kapsamında yeminli tercüme, noter onaylı tercüme ve apostilli tercüme hizmetleri de sağlanmaktadır.

Rusça’ya veya Rusça’dan tercüme edilen evraklarınızın noter ve apostil onaylarını dilerseniz sizleri yönlendireceğimiz kurumlardan kendiniz gerçekleştirebilir dilerseniz de bu işlemleri sizin adınıza bizler gerçekleştirerek belgelerinizi onaylanmış şekilde sizlere teslim edebiliriz.

“%100 müşteri memnuniyeti” odaklı olarak faaliyet gösteren Çeviri Ofisi.net, sizlere mümkün olan en uygun fiyatta ve yüksek kalitede tercüme hizmeti sağlamak adına bünyesinde son teknoloji CAT (“Computer-Assisted Translation” [Bilgisayar Destekli Çeviri]) araçlarından faydalanmakta böylelikle hem uygun fiyat hem yüksek kalite hem de hızlı teslim süresi olanaklarını bir araya getirmektedir.

Rusça çeviri projeleriniz; ortaya çıkabilecek hataları minimize ederek doğru ve eksiksiz bir çeviri hizmeti sunmak adında uygun tercüman atama, çeviri ve kalite kontrol olmak üzere üç ana süreç sonrasında istediğiniz formatta tarafınıza teslim edilir.

Ayrıca Rusça tercüme ihtiyaçlarınız kapsamında aldığınız hizmet süresi boyunca ve de teslimat sonrasında herhangi bir soru, görüş ya da öneriniz için bizlerle aşağıda yer alan irtibat numaralarımız, WhatsApp ya da e-mail üzerinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

info@ceviriofisi.net

TOP