KURUMSAL ÇEVİRİ HİZMETLERİ

Çeviri Ofisi.net; titizlikle seçilmiş, alanlarında uzman, yetenekli ve deneyimli tercüman ekibi, sadece firmalara ve kurumlara özel uygun fiyat ve ödeme avantajları ve de “kaliteli çeviri” anlayışıyla firmalara ve kurumsal müşterilere profesyonel, yeminli ve onaylı tercüme hizmetleri sağlamak üzere kurulmuş bir yapıdır.

Neden firma ve kurumlara özel çeviri?

Çeviri Ofisi.net 2013 yılından bu yana tercüme sektöründe çok sayıda firma ve kurumla çalışarak edindiğimiz bilgi, beceri ve deneyimin bir ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Bu alandaki tecrübemiz sayesinde, faaliyet gösterdiği sektör her ne olursa olsun bir firmanın ya da kurumun çeviri kapsamındaki tüm ihtiyaçlarının bilincindeyiz.

Çeviri Ofisi.net size nasıl fayda sağlar?

  • Çeviri maliyetlerinizi düşürüyoruz:

Özellikle aktif olarak ithalat ve ihracat ya da inşaat taahhüt gibi alanlarda faaliyet gösteren firma ve kurumlar için tercüme sıklıkla veya belirli periyotlarda ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Bu gibi firma ve kurumların tercüme edilmesini talep ettiği doküman veya araçlarda ise sıklıkla benzerliklere rastlanmaktadır. Farklı zamanlarda gönderilen ancak belirli oranlarda benzerlik içeren belgelerde maliyetinizi düşürmek adına müşterilerimize özel çeviri bellekleri oluşturuyor böylelikle daha önce çevirisi yapılmış kısımlar için tekrar aynı fiyat üzerinden ödeme yapmanızın önüne geçiyoruz.

  • Onay işlemlerinde destek sağlıyoruz:

Özellikle ticari evraklar gibi belirli onay prosedürlerinden geçmesi gereken belgelerinizin noter ve apostil onaylarını sizin adınıza (onayı gerçekleştiren kurumlarca talep edilen ücretler hariç olmak üzere) ekstra ücret talep etmeksizin gerçekleştiriyor belgelerinizi anahtar teslim şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

  • Acil çevirilerinizde zamanlı hizmet sağlıyoruz:

Acil tercüme ihtiyaçlarınız kapsamında çevirinizeaciliyet durumuna göre öncelik veriyor, zamanında teslimini sağlıyoruz.

  • Ulaşılabilirlik:

Çevirinizin durumunu öğrenmek için bizlere dilediğiniz zaman irtibat bilgilerimizden ulaşabilir ve gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

  • Ödemede kolaylık:

Ödemelerinizi dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz de havale/EFT yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Kaliteli çeviri hizmeti:

En küçükten en büyük çaplı çeviri projelerinize kadar sizlere sağladığımız her hizmette çevirilerinizin deneyimli tercümanlarımız tarafından yapılmasını sağlıyor, çeviri sonrası kalite kontrolünü gerçekleştiriyor ve daima sizlere mümkün olan en kaliteli çeviri hizmetini ulaştırmayı hedefliyoruz.

TOP