İNGİLİZCE TERCÜME

Günümüzde “küresel ortak dil” olarak nitelendirilen ve iletişim, ticaret, eğitim, yayıncılık ve de diplomasi alanlarında yaygın şekilde kullanılan İngilizce, yaklaşık 380 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Büyük Britanya, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda gibi önemli bir nüfusa sahip ülkelerin anadili olmasının yanı sıra dünya genelinde pek çok ülke tarafından ikinci dil ve resmi dil olarak da kabul edilmiştir. Yüne dünyada okullarda en yaygın şekilde ikinci dil olarak öğretilen diller arasında İngilizce yer almaktadır. Özellikle de iletişim dili olarak kabul edilmiş olması İngilizce’yi günlük hayatımızda da ön plana taşımaktadır.

Diğer bir yandan, iletişim alanında yaygın şekilde kullanılıyor olması İngilizce’yi çeviri alanında da en çok tercih edilen ve ihtiyaç duyulan dil olarak karşımıza çıkarmaktadır. Bugün İngilizce tercümeye başta akademik, tıbbi ve teknik çeviriler olmak üzere hemen hemen tüm çeviri alanlarında ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durum sadece ülkemiz için değil aynı zamanda çok sayıda ülke için de geçerlidir. Bunun bir getiri olarak, dünya üzerindeki en yaygın çalışma alanlarından biri olarak da İngilizce tercüme hizmetlerini gösterebiliriz. Zaten günümüzde İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Rusça gibi diğer dillerde çeviri yapan tercümanların çok büyük kısmı aynı zamanda aktif olarak İngilizce tercüme de yapmaktadır.

Çeviri Ofisi.net, “İngilizce-Türkçe” ve “Türkçe-İngilizce” dil çiftlerinin yanı sıra İngilizce-İngilizce ve İngilizce-İngilizce yönünde de olmak üzere kişisel ya da kurumsal evraklarınızın teknik, medikal, hukuki, siyasi ve resmi çevirileri başta olmak üzere her türlü alanda özenle seçilmiş ve yetenekli tercüme personeli ile profesyonel çeviri hizmetleri sağlamaktadır.

Çeviri Ofisi.net bünyesinde yer alan, lisans veya lisansüstü eğitimlerini ilgili üniversitelerin İngiliz Dili ve Edebiyatı ya da İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümlerinde tamamlamış olan ve İngilizce çeviri alanında gerekli bilgi, beceri, yetenek ve tecrübeye sahip profesyonel tercümanlar sayesinde İngilizce çevirilerinizi son derece kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmekte ve zamanlı şekilde siz müşterilerimize teslim edilmektedir. Ayrıca, özellikle resmi kurumlara sunulacak olan belgelerinizin çeviri işleri kapsamında yeminli tercüme, noter onaylı tercüme ve apostilli tercüme hizmetleri de sağlanmaktadır.

İngilizce’ye veya İngilizce’den tercüme edilen evraklarınızın noter ve apostil onaylarını dilerseniz sizleri yönlendireceğimiz kurumlardan kendiniz gerçekleştirebilir dilerseniz de bu işlemleri sizin adınıza bizler gerçekleştirerek belgelerinizi onaylanmış şekilde sizlere teslim edebiliriz.

“%100 müşteri memnuniyeti” odaklı olarak faaliyet gösteren Çeviri Ofisi.net, sizlere mümkün olan en uygun fiyatta ve yüksek kalitede tercüme hizmeti sağlamak adına bünyesinde son teknoloji CAT (“Computer-Assisted Translation” [Bilgisayar Destekli Çeviri]) araçlarından faydalanmakta böylelikle hem uygun fiyat hem yüksek kalite hem de hızlı teslim süresi olanaklarını bir araya getirmektedir.

İngilizce çeviri projeleriniz; ortaya çıkabilecek hataları minimize ederek doğru ve eksiksiz bir çeviri hizmeti sunmak adında uygun tercüman atama, çeviri ve kalite kontrol olmak üzere üç ana süreç sonrasında istediğiniz formatta tarafınıza teslim edilir.

Ayrıca İngilizce tercüme ihtiyaçlarınız kapsamında aldığınız hizmet süresi boyunca ve de teslimat sonrasında herhangi bir soru, görüş ya da öneriniz için bizlerle aşağıda yer alan irtibat numaralarımız, WhatsApp ya da e-mail üzerinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

info@ceviriofisi.net

 

TOP