HAKKIMIZDA

Çeviri Ofisi.net; titizlikle seçilmiş, alanlarında uzman, yetenekli ve deneyimli tercüman ekibi, sadece firmalara ve kurumlara özel uygun fiyat ve ödeme avantajları ve de “kaliteli çeviri” anlayışıyla firmalara ve kurumsal müşterilere profesyonel, yeminli ve onaylı tercüme hizmetleri sağlamak üzere kurulmuş bir yapıdır.

Neden firma ve kurumlara özel çeviri?

Çeviri Ofisi.net 2013 yılından bu yana tercüme sektöründe çok sayıda firma ve kurumla çalışarak edindiğimiz bilgi, beceri ve deneyimin bir ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Bu alandaki tecrübemiz sayesinde, faaliyet gösterdiği sektör her ne olursa olsun bir firmanın ya da kurumun çeviri kapsamındaki tüm ihtiyaçlarının bilincindeyiz.

Amacımız; Çeviri Ofisi.net olarak günümüz ticaret yapısına uygun şekilde ölçeğine bakılmaksızın tüm kurumsal müşterilere şeffaf bir fiyatlandırmaya ve de kesintisiz ve müşteri odaklı bir iletişime dayalı, hızlı ve profesyonel çeviri hizmetleri sağlayarak kurumsal müşterilerimizin adeta “çeviri departmanı” olarak sektörde faaliyetlerimize devam etmektir.

Bu amaç kapsamında, tercüme hizmetlerini siz değerli müşterilerimize zamanlı ve nitelikli bir şekilde sağlamak adına çeviri alanında çağımızın gerektirdiği tüm teknolojik elementlerden faydalanmakta, böylelikle de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler sunmaktayız.

Firmanıza veya kurumunuza özel bir çeviri departmanı anlayışıyla sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz kapsamında ihtiyacınıza özel fiyat ve ödeme teklifleri sunarak ve hizmetlerimizi mümkün olan en uygun süre ve şartlar altında sizlere ulaştırarak sizlerle uzun süreli bir iş ortaklığı kurabilmek en büyük hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Böylelikle sağladığımız hizmetin hem sizlerin öngörülemeyen ve artan çeviri maliyetlerinizi azaltmasına odaklanıyor hem de gerçekleştirdiğimiz işler ile karşılıklı kar elde etmeyi amaçlıyoruz.

Yine bu yoldaki bir diğer ve en önemli hedefimiz ise sağlamış olduğumuz hizmetleri sadece Ankara değil tüm Türkiye’deki firma ve kurumlara aynı şartlar altında ulaştırmak ve siz değerli müşterilerimize Türkiye’nin neresinde olursanız olun her zaman değer katmaktır.

TOP