FRANSIZCA TERCÜME

Latince kökenli bir dil olan Fransızca Hint-Avrupa dil ailesinin, İtalik-Roman alt biriminden gelir. Fransızca, Fransa başta olmak üzere Belçika, İsviçre, Lüksemburg gibi Avrupa ülkelerinin yanı sıra Afrika’nın büyük bir kısmında ve daha birçok yerde resmi ya da yarı resmi dildir. Önden ve sondan eklemeli bir dil olan Fransızcanın alfabesi 6’sı ünlü olmak üzere 26 harften oluşur.

Fransa dünyanın en çok bilinen dillerindendir. Gerek uluslararası alanda gerekse de diplomasi alanında tek rakibi İngilizce olan bu dil ülkemizde de çeviri alanında en çok talep gören dillerden biridir. Fransızca, Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler ve NATO gibi uluslararası kurumların resmi dillerinden biri konumundadır. Bununla birlikte sanat, ticari ve edebi başta olmak üzere pek çok alanda uluslararası olarak kabul gören bir dildir.

Çeviri Ofisi.net, “Fransızca-Türkçe” ve “Türkçe-Fransızca” dil çiftlerinin yanı sıra Fransızca-İngilizce ve İngilizce-Fransızca yönünde de olmak üzere kişisel ya da kurumsal evraklarınızın teknik, medikal, hukuki, siyasi ve resmi çevirileri başta olmak üzere her türlü alanda özenle seçilmiş ve yetenekli tercüme personeli ile profesyonel çeviri hizmetleri sağlamaktadır.

Çeviri Ofisi.net bünyesinde yer alan, lisans veya lisansüstü eğitimlerini ilgili üniversitelerin Fransız Dili ve Edebiyatı ya da Fransızca Mütercim Tercümanlık bölümlerinde tamamlamış olan ve Fransızca çeviri alanında gerekli bilgi, beceri, yetenek ve tecrübeye sahip profesyonel tercümanlar sayesinde Fransızca çevirilerinizi son derece kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmekte ve zamanlı şekilde siz müşterilerimize teslim edilmektedir. Ayrıca, özellikle resmi kurumlara sunulacak olan belgelerinizin çeviri işleri kapsamında yeminli tercüme, noter onaylı tercüme ve apostilli tercüme hizmetleri de sağlanmaktadır.

Fransızca’ya veya Fransızca’dan tercüme edilen evraklarınızın noter ve apostil onaylarını dilerseniz sizleri yönlendireceğimiz kurumlardan kendiniz gerçekleştirebilir dilerseniz de bu işlemleri sizin adınıza bizler gerçekleştirerek belgelerinizi onaylanmış şekilde sizlere teslim edebiliriz.

“%100 müşteri memnuniyeti” odaklı olarak faaliyet gösteren Çeviri Ofisi.net, sizlere mümkün olan en uygun fiyatta ve yüksek kalitede tercüme hizmeti sağlamak adına bünyesinde son teknoloji CAT (“Computer-Assisted Translation” [Bilgisayar Destekli Çeviri]) araçlarından faydalanmakta böylelikle hem uygun fiyat hem yüksek kalite hem de hızlı teslim süresi olanaklarını bir araya getirmektedir.

Fransızca çeviri projeleriniz; ortaya çıkabilecek hataları minimize ederek doğru ve eksiksiz bir çeviri hizmeti sunmak adında uygun tercüman atama, çeviri ve kalite kontrol olmak üzere üç ana süreç sonrasında istediğiniz formatta tarafınıza teslim edilir.

Ayrıca Fransızca tercüme ihtiyaçlarınız kapsamında aldığınız hizmet süresi boyunca ve de teslimat sonrasında herhangi bir soru, görüş ya da öneriniz için bizlerle aşağıda yer alan irtibat numaralarımız, WhatsApp ya da e-mail üzerinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

info@ceviriofisi.net

TOP