DİĞER DİLLER

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Arapça dillerinin yanı sıra Çeviri Ofisi.net olarak, İspanyolca, Portekizce ve İtalyanca dillerinde profesyonel, Slovence, Boşnakça (Karadağca), Sırpça, Makedonca, Hırvatça, Kırgızca ve Özbekçe dillerinde ise profesyonel, yeminli, noter onaylı ve apostilli çeviri hizmetleri sunuyoruz.

Çeviri Ofisi.net, Türkçe ve İngilizce’den hizmet verdiğimiz dillere ve hizmet verdiğimiz dillerden Türkçe ve İngilizce yönüne de olmak üzere kişisel ya da kurumsal evraklarınızın teknik, medikal, hukuki, siyasi ve resmi çevirileri başta olmak üzere her türlü alanda özenle seçilmiş ve yetenekli tercüme personeli ile profesyonel çeviri hizmetleri sağlamaktadır.

Çeviri Ofisi.net bünyesinde yer alan, lisans veya lisansüstü eğitimlerini ilgili üniversitelerin DilEdebiyat ya da Mütercim Tercümanlık bölümlerinde tamamlamış olan ve çeviri alanında gerekli bilgi, beceri, yetenek ve tecrübeye sahip profesyonel tercümanlar sayesinde çevirilerinizi son derece kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmekte ve zamanlı şekilde siz müşterilerimize teslim edilmektedir. Ayrıca, özellikle resmi kurumlara sunulacak olan belgelerinizin çeviri işleri kapsamında yeminli tercüme, noter onaylı tercüme ve apostilli tercüme hizmetleri de sağlanmaktadır.

Tercüme edilen evraklarınızın noter ve apostil onaylarını dilerseniz sizleri yönlendireceğimiz kurumlardan kendiniz gerçekleştirebilir dilerseniz de bu işlemleri sizin adınıza bizler gerçekleştirerek belgelerinizi onaylanmış şekilde sizlere teslim edebiliriz.

“%100 müşteri memnuniyeti” odaklı olarak faaliyet gösteren Çeviri Ofisi.net, sizlere mümkün olan en uygun fiyatta ve yüksek kalitede tercüme hizmeti sağlamak adına bünyesinde son teknoloji CAT (“Computer-Assisted Translation” [Bilgisayar Destekli Çeviri]) araçlarından faydalanmakta böylelikle hem uygun fiyat hem yüksek kalite hem de hızlı teslim süresi olanaklarını bir araya getirmektedir.

Çeviri projeleriniz; ortaya çıkabilecek hataları minimize ederek doğru ve eksiksiz bir çeviri hizmeti sunmak adında uygun tercüman atama, çeviri ve kalite kontrol olmak üzere üç ana süreç sonrasında istediğiniz formatta tarafınıza teslim edilir.

Ayrıca tercüme ihtiyaçlarınız kapsamında aldığınız hizmet süresi boyunca ve de teslimat sonrasında herhangi bir soru, görüş ya da öneriniz için bizlerle aşağıda yer alan irtibat numaralarımız, WhatsApp ya da e-mail üzerinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

info@ceviriofisi.net

 

TOP