ARAPÇA TERCÜME

Günümüzde yaklaşık 246 milyon kişi tarafından konuşulmakta olan Arapça, dünyanın en eski dillerinde biridir. Başta Suudi Arabistan olmak üzere Kuveyt, Mısır, Ürdün, Lübnan gibi Arap ülkelerinin anadili Arapça’dır. Ortadoğu’da en yaygın olarak konuşulan dil olmakla birlikte dünya çevresinde özellikle çok sayıda Müslüman tarafından da öğrenilmektedir.

Ülkemizde önceki yıllarda da yaygın şekilde tercüme alanında ihtiyaç duyulmuş olmasına rağmen son yıllarda Ortadoğu’da yaşanan krizlerin tetiklediği göçler sebebiyle Arapça tercümeye bugün, hemen hemen her alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle ülkemizde bulunan göçmenler Türk firmalarının hedef kitlesi haline gelmiş olduğundan reklam, website, ürün açıklaması vb. her türlü reklam ve tanıtım materyalinde Arapça kullanılmaktadır.

Çeviri Ofisi.net,“Arapça-Türkçe” ve “Türkçe-Arapça” dil çiftlerinin yanı sıraArapça-İngilizce ve İngilizce-Arapça yönünde de olmak üzere kişisel ya da kurumsal evraklarınızınteknik, medikal, hukuki, siyasi ve resmi çevirileri başta olmak üzereher türlü alanda özenle seçilmişve yetenekli tercüme personeli ile profesyonel çeviri hizmetleri sağlamaktadır.

Çeviri Ofisi.net bünyesinde yer alan, lisans veya lisansüstü eğitimlerini ilgili üniversitelerin Arap Dili ve Edebiyatı ya da Arapça Mütercim Tercümanlık bölümlerinde tamamlamış olan ve Arapça çeviri alanında gerekli bilgi, beceri, yetenek ve tecrübeye sahip profesyonel tercümanlar sayesinde Arapçaçevirilerinizi son derece kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmekte ve zamanlı şekilde siz müşterilerimize teslim edilmektedir.Ayrıca, özellikle resmi kurumlara sunulacak olan belgelerinizin çeviri işleri kapsamında yeminli tercüme, noter onaylı tercümeve apostilli tercüme hizmetleri de sağlanmaktadır.

Arapça’ya veya Arapça’dan tercüme edilen evraklarınızın noter ve apostil onaylarını dilerseniz sizleri yönlendireceğimiz kurumlardan kendiniz gerçekleştirebilir dilerseniz de bu işlemleri sizin adınıza bizler gerçekleştirerek belgelerinizi onaylanmış şekilde sizlere teslim edebiliriz.

“%100 müşteri memnuniyeti” odaklı olarak faaliyet gösteren Çeviri Ofisi.net, sizlere mümkün olan en uygun fiyatta ve yüksek kalitede tercüme hizmeti sağlamak adına bünyesinde son teknoloji CAT (“Computer-Assisted Translation” [Bilgisayar Destekli Çeviri]) araçlarından faydalanmakta böylelikle hem uygun fiyat hem yüksek kalite hem de hızlı teslim süresi olanaklarını bir araya getirmektedir.

Arapça çeviri projeleriniz; ortaya çıkabilecek hataları minimize ederek doğru ve eksiksiz bir çeviri hizmeti sunmak adında uygun tercüman atama, çeviri ve kalite kontrol olmak üzere üç ana süreç sonrasında istediğiniz formatta tarafınıza teslim edilir.

Ayrıca Arapça tercüme ihtiyaçlarınız kapsamında aldığınız hizmet süresi boyunca ve de teslimat sonrasında herhangi bir soru, görüş ya da öneriniz için bizlerle aşağıda yer alan irtibat numaralarımız, WhatsApp ya da e-mail üzerinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

info@ceviriofisi.net

 

 

 

TOP