ALMANCA TERCÜME

Hint-Avrupa dillerinin Cermence koluna bağlı bir dil olan Almanca, Avrupa’da en çok konuşulan ana dildir. 100 milyondan fazla kişinin Almanca konuştuğu bilinmektedir. Almanca uluslararası alanda kullanılan en önemli dillerdendir. Bu nedenle teknik, tıp, hukuk, mühendislik, edebiyat gibi çok sayıda sektörde Almanca çeviri hizmeti sağlanmaktadır.

Ülkemiz, Almanya ile siyasi, kültürel ve ekonomik alanda sürekli bir ilişki halindedir. Almanya’nın en önemli ticari ortaklarından olan ülkemizde birçok Alman şirketi faaliyet göstermektedir. Her yıl 3,5 milyon Alman turist ülkemizi ziyaret etmektedir. Bizimde Almanya’da yaşayan göçmen vatandaşlarımız sayesinde iki ülke arasındaki kişisel bağlar oldukça gelişmiştir.

Çeviri Ofisi.net,“Almanca-Türkçe” ve “Türkçe-Almanca” dil çiftlerinin yanı sıraAlmanca-İngilizce ve İngilizce-Almanca yönünde de olmak üzere kişisel ya da kurumsal evraklarınızınteknik, medikal, hukuki, siyasi ve resmi çevirileri başta olmak üzereher türlü alanda özenle seçilmişve yetenekli tercüme personeli ile profesyonel çeviri hizmetleri sağlamaktadır.

Çeviri Ofisi.net bünyesinde yer alan, lisans veya lisansüstü eğitimlerini ilgili üniversitelerin Alman Dili ve Edebiyatı ya da Almanca Mütercim Tercümanlık bölümlerinde tamamlamış olan ve Almanca çeviri alanında gerekli bilgi, beceri, yetenek ve tecrübeye sahip profesyonel tercümanlar sayesinde Almancaçevirilerinizi son derece kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmekte ve zamanlı şekilde siz müşterilerimize teslim edilmektedir.Ayrıca, özellikle resmi kurumlara sunulacak olan belgelerinizin çeviri işleri kapsamında yeminli tercüme, noter onaylı tercümeve apostilli tercüme hizmetleri de sağlanmaktadır.

Almanca’ya veya Almanca’dan tercüme edilen evraklarınızın noter ve apostil onaylarını dilerseniz sizleri yönlendireceğimiz kurumlardan kendiniz gerçekleştirebilir dilerseniz de bu işlemleri sizin adınıza bizler gerçekleştirerek belgelerinizi onaylanmış şekilde sizlere teslim edebiliriz.

“%100 müşteri memnuniyeti” odaklı olarak faaliyet gösteren Çeviri Ofisi.net, sizlere mümkün olan en uygun fiyatta ve yüksek kalitede tercüme hizmeti sağlamak adına bünyesinde son teknoloji CAT (“Computer-Assisted Translation” [Bilgisayar Destekli Çeviri]) araçlarından faydalanmakta böylelikle hem uygun fiyat hem yüksek kalite hem de hızlı teslim süresi olanaklarını bir araya getirmektedir.

Almanca çeviri projeleriniz; ortaya çıkabilecek hataları minimize ederek doğru ve eksiksiz bir çeviri hizmeti sunmak adında uygun tercüman atama, çeviri ve kalite kontrol olmak üzere üç ana süreç sonrasında istediğiniz formatta tarafınıza teslim edilir.

Ayrıca Almanca tercüme ihtiyaçlarınız kapsamında aldığınız hizmet süresi boyunca ve de teslimat sonrasında herhangi bir soru, görüş ya da öneriniz için bizlerle aşağıda yer alan irtibat numaralarımız, WhatsApp ya da e-mail üzerinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

info@ceviriofisi.net

 

 

 

TOP